14.09.2012
Droga Krzyżowa i Msza św. na Ranisbergu

Tradycyjnie 14 września w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 15.oo. rozpoczęliśmy w naszym kościele nabożeństwo drogi krzyżowej zakończone koncelebrowaną Eucharystią przy polowym ołtarzu pod krzyżem grunwaldzko-milenijnym na ranisbergu. Drogą krzyża prowadził nas ks. Prof. Janusz Mastalski, któremu z serca dziękujemy za wspólną modlitwę i wygłoszone Słowo. Bardzo pięknie dziękujemy księżom proboszczom z naszej gminy, którzy przybyli wraz ze swoimi parafianami, aby uczcić Ukrzyżowanego Pana. Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich uczestników dzisiejszej uroczystości i tych którzy ją zorganizowali oraz zabezpieczyli. Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad wszystkimi w Ciebie wierzącymi i tymi, którzy błądzą.

fot.M.Dziadkowiec

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2349