Jasełka - BÓR

6.01.2013 w Uroczystość Objawienia Pańskiego w naszej parafii obchodziliśmy Misyjny Dzień Dziecka. W kaplicy Św. Piotra i Pawła w Borze dzieci z Ogniska Misyjnego „Giraffes” przygotowały uroczystą oprawę Mszy Świętej podczas której zostały przyjęte do PDMD nowe osoby. Ks. Sebastian wręczył legitymacje misyjne i pobłogosławił nowym misjonarkom. Następnie wszyscy chętni udali się do remizy OSP na tradycyjne jasełka, które przygotowały dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Borze. Po pięknych występach był czas na słodki poczęstunek. Na końcu Ognisko Misyjne w pełnym składzie odśpiewało przy wtórze bębenka hymn PDMD , nowo przyjęte misjonarki przeszły próbę kwaśnej cytryny i wykonały kolędę w języku hiszpańskim „Comiburito sabanero”
fot.S.Renata

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2117