Ognisko Misyjne w Krakowie

2 lutego w Uroczystość Ofiarowania Pańskiego Ognisko Misyjne „ Giraffes” uczestniczyło w Archidiecezjalnym zjeździe Kolędników Misyjnych w parafii Matki Bożej Różańcowej w Krakowie . Naszą parafię reprezentowało osiem dziewczynek( grupa młodsza), które w tym roku podjęły trud kolędowania na rzecz misji. Zjazd rozpoczął się wspólną Eucharystią, której przewodniczył ks. bp. Jan Szkodoń. Po Mszy św. przeszliśmy do budynku szkoły, w której obejrzałyśmy film o pracy misjonarzy w Mongolii, a później posiliłyśmy się bigosem. Po powrocie do kościoła miałyśmy spotkanie z misjonarką Panią Dorotą, która kilka lat pracowała na misjach w Peru. Następnie wzięłyśmy udział w Quizie wiedzy o misjach i zdobyłyśmy wyróżnienie. Całość zakończyło uroczyste błogosławieństwo   i zaproszenie wszystkich uczestników na Kongres Misyjny, który odbędzie się w naszej parafii 8 czerwca 2013r.
Fot.s. Renata

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2003