Pielgrzymka do Lichenia i Wrocławia

PARAFIALNA PIELGRZYMKA

DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ LICHEŃSKIEJ

11-12 LISTOPADA 2016

1 DZIEŃ: Wyjazd z rynku z Szaflar o godzinie 04,00 rano. Przejazd do Gidli. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej cieszącej się sławą Uzdrowicielki chorych. Spotkanie z ojcem przewodnikiem – historia cudownej figurki.

Przejazd do Lichenia Starego, gdzie znajduję się obecnie największa świątynia w Polsce - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski. Udział w nabożeństwach, modlitwa przed słynącym łaskami obrazem, zwiedzanie bazyliki i najbliższej okolicy, nawiedzenie Kościoła św. Doroty, cudowne źródełko, Golgota.

Zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma, obiadokolacja.

2 DZIEŃ: Udział w porannej Mszy św, następnie śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd w okolice Lasu Grąblińskiego, gdzie w latach 1850-1852 pasterzowi Mikołajowi Sikatka kilkakrotnie ukazała się Matka Boża. Modlitwa przy kaplicach.

Następnie przejazd do Wrocławia – krótkie zwiedzanie z przewodnikiem Rynku Starego Miasta oraz seans Panorama Racławicka (Wielkie malowidło (15x114m) przedstawiające  zwycięską bitwę stoczoną 4 kwietnia 1794 pod Racławicami przez wojska powstańcze pod wodzą generała Tadeusza Kościuszki - z wojskami rosyjskimi.).

Wyjazd w dalszą drogę powrotną. Przyjazd do Szaflar w okolicach północy.

CENA 350,00 ZŁ (minimum 40 osób)

Świadczenia w cenie:

·         Transport autokarem,

·         Usługi lokalnych przewodników,

·         Nocleg w Domu Pielgrzyma – pokoje do 4 osób,

·         Śniadanie i obiadokolacja,

·         Bilety wstępów do zwiedzanych miejsc,

·         Ubezpieczenie NNW.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2066