Kolędnicy misyjni w Nowym Targu

W dniu 21 stycznia 2017r w parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu odbyło się Archidiecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Wzięło w nim udział 2 tys. dzieci i młodzieży z archidiecezji krakowskiej. W tym radosnym spotkaniu uczestniczyły również nasze dzieci – Kolędnicy Misyjni ( w liczbie 24)  ze Szkoły Podstawowej w Szaflarach  i z Boru pod opieką sióstr katechetek  s. Heleny i s. Renaty. Rano w sobotę w strojach kolędniczych wyjechaliśmy  na to spotkanie. Po przyjeździe otrzymaliśmy gwiazdki kolędnicze na głowę  i zostaliśmy włączeni jako grupa kolędnicza do kontynentu Azja I.W programie były: Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem bp. Antoniego Długosza, Misyjna Droga Kolędników ulicami miasta, wspólne tańce i kuchnia misjonarza. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni ze wspólnego spotkania.

Tekst i fot. S.Renata

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1765