Pielgrzymka do Warszawy 14-15 Października

PIELGRZYMKA PARAFIALNA DO WARSZAWY

14-15 PAŹDZIERNIKA 2017

1 DZIEŃ:

Wyjazd w godzinach porannych (około 04,00).

Przejazd do Centrum Opatrzności Bożej w Wilanowie, zwiedzanie Panteonu Wielkich Polaków, nawiedzenie Świątyni Opatrzności Bożej (świątynia to wotum wdzięczności i zawierzenia Bogu narodu polskiego, otwarta 11 listopada 2016 roku), udział we Mszy Św.

Przejazd do centrum Warszawy, zwiedzanie stolicy z przewodnikiem: Plac Zamkowy, Zamek Królewski (z zewnątrz), Kolumna Zygmunta, Archikatedra Św. Jana (Najstarsza świątynia Warszawy i jedno z najważniejszych miejsc dla narodu polskiego. Jan Paweł II wielokrotnie odwiedzał Archikatedrę, gdzie modlił się przy grobie prymasa Polski kard. Stefana Wyszyńskiego.) ulica Kanonia i Wielki Dzwon, Rynek Starego Miasta, Warszawska Syrenka. Kolacja w warszawskiej restauracji, przejazd do hotelu, zakwaterowanie.

2 DZIEŃ:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na Mszę Św.

Następnie zwiedzanie wystaw w Muzeum Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki. Nawiedzenie grobu księdza męczennika za wiarę i ojczyznę.

Przejazd w okolice Placu Defilad. Dla chętnych możliwość wjazdu na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki (XXX piętro). Czas wolny w Złotych Tarasach.

Na zakończenie wyjazdu zwiedzimy Muzeum Powstania Warszawskiego. Muzeum to miejsce gdzie wydarzenia sprzed lat zostały przedstawione za pomocą nowoczesnych środków prezentacji, aby w sposób zrozumiały i zachęcający dla współczesnych odbiorców przekazać historyczne dzieje miasta Warszawy i jej mieszkańców. Zwiedzanie bez przewodnika.

Około godziny 16,00/17,00 wyjazd w drogę powrotną do Szaflar.

CENA ZA OSOBĘ 350,00 ZŁ

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

·                     Transport autokarem,

·                     Opłaty drogowe, parkingowe,

·                     Opieka pilota,

·                     Usługi lokalnych przewodników,

·                     Nocleg w hotelu (pokoje 2 osobowe)

·                     !x śniadanie i 1x obiadokolacja

·                     Bilety wstępów do zwiedzanych miejsc,

·                     Ubezpieczenie NNW.

Dopłata do pokoju 1 osobowego 60,00 zł

KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW MOŻE ULEC ZMIANIE.

MINIMALNA ILOŚĆ UCZESTNIKÓW – 40 OSÓB

ZAPISY DO 21 WRZEŚNIA!!!