Parafialne Święto Rodziny 2010

     Jak każdego roku, tak i w tym, zebraliśmy się na placu zabaw, aby wziąć udział w "Parafialnym Święcie Rodziny". Choć nazwa fetsynu pojawiła się po raz pierwszy, to jednak idea wspólnej zabawy w gronie rodziny parafialnej jest już od kilku lat. W tym roku radością dla wszystkich był fakt, że tak wiele osób przybyło na festyn.


     W niedzielę (13 czerwca) odbył sią festyn, który nazwaliśmy „Parafialnym Świętem Rodziny”. Chcieliśmy w tym dniu dać świadectwo tego, że jesteśmy razem, tworząc jedną rodzinę parafialną.

     Festyn rozpoczęliśmy o godz. 14.00 widowiskiem zatytułowanym „Idzie o honor”. Przedstawiła je dla nas grupa młodzieży, którą widzieliśmy już w wielkopostnym spektaklu „Mój Chrystus połamany”. Wystąpili również "Mali Szaflarzanie" z przedstawieniem "Nase zobowecki". Muzyczną oprawę festynu poprowadził zespół „Śvist”.
 
     W czasie trwania festynu był też czas na zmagania w przeciąganiu liny, grę w badmintona oraz w wyścigach w workach. Specjalną konkurencją dla Pań była możliwość wykazania się w zabawie na najsprawniejszą mistrzynię plecenia na drutach. Mistrzyni otrzymała "złotą skarpetkę". Dzieci świetnie bawiły się przy kolorowej chuście oraz w "dwa ognie".
    
     Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przeprowadzeniu "Parafialnego Święta Rodziny".
 
 
fot.: xag, mdz
Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4

Zdjęcie 5

Zdjęcie 6

Zdjęcie 7

Zdjęcie 8

Zdjęcie 9

Zdjęcie 10

Zdjęcie 11

Zdjęcie 12

Zdjęcie 13

Zdjęcie 14

Zdjęcie 15

Zdjęcie 16

Zdjęcie 17

Zdjęcie 18

Zdjęcie 19

Zdjęcie 20

Zdjęcie 21


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2108© MATinternet 1999-2019 / Zakopane / Powered by ANTCms