Wniebowstąpienie Pańskie

28.05.2017 R.

Dzisiaj o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z nabożeństwem majowym i na zakończenie codziennej adoracji. Wieczorna Msza św. na cmentarzu.

W środę na zakończenie nabożeństw majowych procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę do baldachimu, feretronów i dzieci do sypania kwiatów.

Jutro  wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

W środę Święto Nawiedzenia NMP

W czwartek wspomnienie św. Justyna

W pierwszy piątek od godz. 8.00. odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Okazja do spowiedzi św. rano i od 16.00 do godz. 18.00.

W sobotę wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

W  sobotę 3 czerwca zapraszamy na  nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Matki Bożej. O godz. 15 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie różaniec wynagradzający; piętnastominutowe rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi i  litania do Matki Bożej.

Wyjazd na Pielgrzymkę „Sursum Corda” z Krzeptówek do Ludźmierza w sobotę 3 czerwca o godz. 6.30. z rynku.

Wójt Gminy Szaflary serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia informatyczne dedykowane dla osób powyżej 65 roku życia zamieszkujących teren gminy Szaflary.
            We wtorek na rynku możliwość legalizacji gaśnic.
            Polecamy lekturę prasy katolickiej i życzymy Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 154496