Jasełka 2014
Zima 2012
Pomysł na lodowisko...
Boże Narodzenie 2011

Już po raz czwarty odbyła się w naszej parafii żywa szopka, tym razem o znamiennym tytule: "Jasełka na wesoło, czyli żywa szopka w Szaflarach". Choć pogoda nie dopisała, to jednak jasełka zgromadziły bardzo wielu gości. Cieszymy się, że w tak niezwykłym czasie, jakim jest Boże Narodzenie, możemy wyrażać radość z faktu narodzin Boga w naszym sercu.

14 październik 2011 r.
Malowidło na domu gospodarczym
Dzień Dziecka 2011

To był niezwykły Dzień Dziecka. Uczniowie naszego Gimnazjum postanowili pokazać na co ich stać, gdy staną na scenie. Zobaczyliśmy i usłyszeliśmy więc utalentowanych młodych ludzi, którzy dali świadectwo, iż w Szaflarach można się bawić nawet, gdy impreza jest przygotowana w zaledwie kilka dni.

Boże Narodzenie 2010

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia) już po raz trzeci, na scenie parafialnego placu zabaw, mogliśmy zobaczyć "Szaflarzańskie Jasełka". Tym razem scenariusz (aut.: M. Gałdyn, K. Możdżeń, E. Możdżeń) oparty został w większości na wydarzeniach i postaciach związanych z naszą parafią.

Parafialne Święto Rodziny 2010

Jak każdego roku, tak i w tym, zebraliśmy się na placu zabaw, aby wziąć udział w "Parafialnym Święcie Rodziny". Choć nazwa fetsynu pojawiła się po raz pierwszy, to jednak idea wspólnej zabawy w gronie rodziny parafialnej jest już od kilku lat. W tym roku radością dla wszystkich był fakt, że tak wiele osób przybyło na festyn.

Boże Narodzenie 2009

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zostały przedstawione na scenie parafialnego placu zabaw "Szaflarzańskie jasełka". Żywą szopkę oglądnęło wielu parafian i gości. Nie brakło w niej zwierząt, które były dużą atrakcją dla dzieci. Jasełka stały się częścią obchodów Świąt Bożego Narodzenia, dzięki którym poczuliśmy się jedną rodziną wspominającą przyjście Boga na świat.

III Parafialny Turniej Piłki Siatkowej 2009

Tegoroczna edycja turnieju piłki siatkowej o puchar ks. proboszcza Andrzeja Kamińskiego zgromadziła wielu wiernych kibiców, którzy jak w latach poprzednich, pokazali, iż w Szaflarach można miło spędzić czas.

Boże Narodzenie 2008

Po raz pierwszy na scenie parafialnego placu zabaw odegrano żywą szopkę o znamiennym tytule: "O Bozyk Narodzinak w Saflarak".

Otwarcie placu zabaw

1 czerwca 2007 roku ks. proboszcz Andrzej Kamiński uroczyście otworzył parafialny plac zabaw.

Parafialny plac zabaw - poświęcenie

27 maja 2007 roku ks. kard. Stanisław Dziwisz poświęcił parafialny plac zabaw zbudowany z inicjatywy ks. proboszcza Andrzeja Kamińskiego.

(1-15)