Dekanalny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej'2011

Z racji przygotowań do rozszerzenia na terenie podhala idei naszego festiwalu, tegoroczna edycja jest przeniesiona na wiosnę 2012 r.

Dekanalny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej'2010

Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się 2 października. Wówczas na scenie parafialnego placu zabaw wystąpiło 13 wykonawców (ogółem 85 osób). Wśród nich były zespoły i soliści z Szaflar, Maruszyny, Małego Cichego i Suchego. Koncert laureatów odbył się 10 października w dniu, w którym przeżywaliśmy w naszej Ojczyźnie X Dzień Papieski. Koncert poprzedził występ zespołu "Kabatinki" z Szaflar, który jako laureat GRAND PRIX z poprzedniego roku zaśpiewał dla nas kilka piosenek.

Dekanalny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej' 2009

W tegorocznym festiwalu wzięło udział 9 zespołów i 10 solistów z parafii dekanatu Biały Dunajec. Ogółem na scenie wystąpiło 167 osób, którzy śpiewem wyrazili wdzięczność Panu Bogu za dar Sługi Bożego Jana Pawła II.

Dekanalny Festiwal Muzyki Chrześcijanskiej' 2008

I Dekanalny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej odbył się 12 października 2008 r. z okazji VIII Ogólnopolskiego Dnia Papieskiego. Gościem specjalnym koncertu galowego był zespół Trebunie - Tutki.

Krótka historia festiwalu

W roku 2008 po raz pierwszy został zorganizowany w naszej parafii Dekanalny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej. Ma on na celu uwielbienie Boga za dar Sługi Bożego Jana Pawła II. Mlodzież i dzieci z parafii dekanatu Biały Dunajec pragną wyrazić to poprzez śpiew. Jest to ich szczera modlitwa wdzięczności, którą zanosimy w szczególny sposób z okazji obchodów Dnia Papieskiego.

(1-5)