W dniach 21-28. 07 2013  odbył się VI Parafialny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar ks. Proboszcza. W turnieju wzięły udział cztery drużyny. W walce o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny Apokatastaza oraz Co Piła to Siła. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce zwycięstwo odniosła drużyna kpt. Patryka Majewskiego- Co Piła to Siła. W finale zmierzyły się drużyny Jett Bull oraz Texas Stranger and Rangers Ranger, a lepsza w tym pojedynku okazała się drużyna kpt. Maćka Marusarza- Jett Bull, zdobywając pierwsze miejsce. Mecze rozgrywane były w wesołej atmosferze, przy gorącym dopingu kibiców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju. Szczególnie ks. Andrzejowi Kamińskiemu, sędziemu p. Jasiowi Majewskiemu oraz Andrzejowi "Frycie" Kasperkowi.
Do zobaczenia za rok!!!

VI Turniej 2013
Parafialny Turniej Piłki Siatkowej'2012
To już V edycja turnieju o puchar Księdza Proboszcza.
Parafialny Turniej Piłki Siatkowej'2011

IV Turniej Piłki Siatkowej o puchar Księdza Proboszcza przeszedł do historii.

Parafialny Turniej Piłki Siatkowej'2010

Ze względu na trwające prace remontowe przy naszym kościele, tegoroczny turniej piłki siatkowej został odwołany. Nie znaczy to, że już nie będzie tego turnieju.

Parafialny Turniej Piłki Siatkowej'2009

Turniej piłki siatkowej o puchar ks. Proboszcza Parafii św. Andrzeja Apostoła w Szaflarach jest rozgrywany od 2007 roku. Zawody są nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim stają się czasem integracji mieszkańców Szaflar oraz okolicznych miejscowości.

(1-5)