Ogłoszenia parafialne

 
 


 

 

                                                                                                                            

Ogłoszenia duszpasterskie                  17.06.2018r.

          11 NIEDZIELA  ZWYKŁA

     W naszej parafii przebywa ks. bp Jan Szkodoń z wizytą duszpasterską. Ogarniamy modlitwą ks. biskupa i całą naszą parafie.

  We wtorek na Mszy św. wieczornej zakończenie kolejnego roku przygotowania do Sakramentu Bierzmowania z klas 7 i II gimnazjum, po mszy św. spotkanie w kościele. Kandydaci niech przyniosą swoje indeksy.

  W środę modlitwę różańcową bardzo prosimy by poprowadziła róża św. Rity Zelatorka P. Krystyna Gał.

   W piątek zakończenie roku szkolnego zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli na Msze św. o godz. 8.30 po mszy dalsza uroczystość w szkole, a w Borze Msz św. o godz. 10.

      W przyszłą niedziele Msza św. wieczorna na cmentarzu.

  We wtorek dzieci I Komunijne udają się na pielgrzymkę na Wiktorówki, mamy jeszcze 20 wolnych miejsc. Wyjazd z rynku o godz. 8.00, zapisy w zakrystii.

  W tym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy: śp. Stanisław Łaś i śp. Józefa Jarząbek.

                 Dziękujemy osobom, które zapisały swoją deklarację w Księdze Adoracji złożonej  przy ołtarzu Matki Bożej.  Otwarta księga jest stałym zaproszeniem. Wpisujemy swoje imię i nazwisko oraz czas, który pragniemy ofiarować. Jeżeli to możliwe dokładną godzinę lub czas w ciągu np. tygodnia lub miesiąca. Deklaracje możemy zmieniać w razie potrzeby. Jej niedopełnienie nie jest grzechem. Brak osób modlących się w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu powoduje przynajmniej ograniczanie adoracji. Rozpoczynamy ją codziennie w Godzinie Miłosierdzia o 15 a kończymy o 18.           

                                      
wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 190013© MATinternet 1999-2018 / Zakopane / Powered by ANTCms