Ogłoszenia parafialne

                               Ogłoszenia duszpasterskie                           19.08.2018r.

                      20 NIEDZIELA  ZWYKŁA

                          Kalendarz liturgiczny:

        W poniedziałek wspomnienie św. Bernarda

        We wtorek wspomnienie św. Piusa X papieża

         W środę wspomnienie NMP Królowej

         W piątek święto św.  Bartłomieja Apostoła

         W czasie wakacji nie ma mszy porannych, zapraszamy codziennie na msze wieczorne o 18.00. Pół godziny przed mszą możliwość spowiedzi.

          We środę  modlitwę różańcową prosimy by prowadziła róża MB Częstochowskiej Zelatorka p. Maria Bylina. Nasze prośby i podziękowania można składać przez ich zapisanie.

           Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako środka pogłębiania naszej wiary.

      Dziś  po każdej Mszy św. młodzież z regionu Podhala  zbiera ofiary na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu przyszłego roku. Koszt jest wysoki bardzo proszę o wsparcie młodych ludzi udających się na święto katolickiej młodzieży.

     Za tydzień msza św. o godz. 18 będzie sprawowana na cmentarzu

Wójt Gminy Szaflary informuje iż od sierpnia rozpoczęła się budowa chodników przy ,, Zakopiance” Pierwszy etap od granicy z Białym Dunajcem do skrzyżowania z ul . Augustyna Suskiego. Za utrudnienia przepraszamy.            

 

 

Modlitwa adoracji Najświętszego Sakramentu trwa u nas od ponad 10 lat. By mogła trwać dalej potrzeba nowych osób gotowych poświęcić nawet kilka minut modlitwy przed Panem. Księga Adoracji na ołtarzu Matki Bożej jest zaproszeniem by zadeklarować swoją obecność. Wpisujemy imię i nazwisko oraz czas, który pragniemy ofiarować. Jeżeli to możliwe dokładną godzinę lub czas w ciągu np. tygodnia lub miesiąca. Deklaracje możemy zmieniać w razie potrzeby. Jej niedopełnienie nie jest grzechem. Adoracja trwa codziennie od Godziny Miłosierdzia o 15.00  do 18.00. 


1 2 

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 193470© MATinternet 1999-2018 / Zakopane / Powered by ANTCms