11.08.2019r.

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

·       We wtorek święto MB Kalwaryjskiej

·       W środę wspomnienie Św. Maksymiliana Maria  Kolbe

·       W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP-MB Zielnej. Msze św. jak w niedziele. Msza św. wieczorna będzie sprawowana na cmentarzu-odpustowa za wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu. Na każdej mszy poświecenie ziół i kwiatów. W tym dniu nie ma Adoracji Najświętszego Sakramentu a koronkę odmówimy za zmarłych na cmentarzu przed Mszą św.

·       W sobotę święto św. Jacka patrona Archidiecezji Krakowskiej.

·       Różaniec przed środowa nowenna prosimy by poprowadziła róża M B Ludźmierskiej. Zelatorka p. Maria Gondzik. Intencje do nowenny możemy powierzać  przez ich zapisanie.

·       Zapraszamy na pielgrzymkę do Lwowa 11-13.10. Zostało jeszcze parę miejsc. Zapisy w zakrystii.

·       Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 224573