25.08.2019r.

21  NIEDZIELA  ZWYKŁA

·       Kalendarz liturgiczny tygodnia:

·       W poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej, na Mszy św. o godz. 18 będziemy się modlić polecając osobę ks. Jacka, dziękując mu za trzyletnią posługę w naszej parafii.

·       We wtorek wspomnienie św. Moniki

·       W środę wspomnienie św. Augustyna biskupa

·       W czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

·       Od poniedziałku wracamy do odprawiania mszy św. w tygodniu o 6.30 i 18. Spowiedź półgodziny przed mszą św.

·       Dzisiejsza Msza św. wieczorna sprawowana jest na cmentarzu.

·       Zapraszamy na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej 8 września( niedziela). Zapisy na autokar w zakrystii. Wyjazd o godz. 6.00 z rynku.

·       Różaniec przed środowa nowenna prosimy by poprowadziła róża Św.  Józefa . Zelatorka p. Zofia Pawlica. Intencje do nowenny możemy powierzać  przez ich zapisanie.

·       Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako najprostszej formy refleksji nad wiarą.

·       Adoracja Najświętszego Sakramentu trwa w naszej świątyni ponad 11 lat. By trwała dalej potrzeba nowych osób gotowych zdeklarować nawet kwadrans w tygodniu lub miesiącu. Zaprasza do tego Księga Adoracji na ołtarzu Matki Bożej. Celem jest zabezpieczenie obecności przynajmniej dwóch osób  na cały czas trwania adoracji. Ta modlitwa z codzienną Koronką do Miłosierdzia przynosi dla nas wszystkich błogosławione owoce. W Dzienniczku św. Faustyny Jezus zapewnia, że tam, gdzie wołamy o Boże miłosierdzie, On błogosławi całej okolicy. Adoracja trwa codziennie od Godziny Miłosierdzia o 15.00  do 18.00.

wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 225237