Finał

W dniach 21-28. 07 odbył się VI Parafialny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar ks. Proboszcza. W turnieju wzięły udział cztery drużyny. W walce o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny Apokatastaza oraz Co Piła to Siła. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce        zwycięstwo odniosła drużyna kpt. Patryka Majewskiego- Co Piła to Siła. W finale zmierzyły się drużyny Jett Bull oraz Texas Stranger and Rangers Ranger, a lepsza w tym pojedynku okazała się drużyna kpt. Maćka Marusarza- Jett Bull, zdobywając pierwsze miejsce.  Mecze rozgrywane były w wesołej atmosferze, przy gorącym dopingu kibiców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju. Szczególnie ks. Andrzejowi Kamińskiemu, sędziemu p. Jasiowi Majewskiemu oraz Andrzejowi "Frycie" Kasperkowi.
Do zobaczenia za rok!!!

fot. P.Klejka