1 czerwca 2009 r.

Rozpoczął się remont południowej elewacji wieży naszego kościoła

Mieszkańcy Szaflar oraz goście przybywający do naszej wioski obserwują od czerwca bieżącego roku prace remontowe prowadzone na południowej elewacji wieży kościoła parafialnego. Pomimo nie wielkich utrudnień z wejściem do kościoła, możemy wszyscy nie tylko widzieć zakres podejmowanych robót, ale także podziwiać z dnia na dzień efekty wykonywanej pracy.
     Zdjęcia zamieszczone poniżej pokazują z bliska stan elewacji wieży przed rozpoczęciem prac budowlanych. Jesteśmy pewni, że już nie długo będziemy mogli zachwycać się kolejną częścią odnowionej wieży kościoła. Ciągle pamiętajmy jednak, że jest to jeszcze początek wszystkich prac, jakie planujemy podjąć przy remoncie całej elewacji świątyni.
    Dziękujemy wszystkim, którzy swoją modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają podjęte przez naszą parafię dzieła.

ks. Proboszcz

fot.: xag